Termoliftingas

 
Termoliftingas

 

Tai aparatinė odos atnaujinimo sistema, kurios metu, perduodama radio dažio bangų magnetinė energija į gilius odos sluoksnius, kur sukeliamas šiluminis efektas, audiniai gali įkaisti iki 65 C laipsnių. Tokioje temperatūroje ištįsusios kolageno skaidulos iš dalies denatūruojamos, susitraukia ir vėl susisuka į tamprias spirales.

Pakilusi temperatūra gerina kraujotaką, ypač greitai dalijasi fibroblastai( ląstelės atsakingos už naujų kolageno skaidulų gamybą).

Šis neokolagenezės procesas trunka gana ilgą laiką - po procedūrų kurso tęsiasi dar 6 mėnesius. Tiek laiko vyksta odos regeneracijos ir jaunėjimo procesas, kurio rezultatai išlieka dar apie dvejus metus.

Po procedūrų kurso, dingsta stambios ir smulkios raukšlės, tirpsta nereikalingi veido riebalai (ypač apatiniame trečdalyje), gražėja veido bei kaklo kontūrai.

Bipoliarinis radioliftingo aparatas - tai saugiausias būdas efektyvaus odos patempimo link, nes aparato darbinėje galvutėje yra abu elektrodai, todėl elektromagnetinis laukas veikia tik apdorojamąją vietą, jo prasiskverbimo į audinius gylis yra 2 - 5 mm.

 
Rekomenduojamas procedūrų kursas 3 - 8, kurios atliekamos kas savaitę.

Indikacijos:

- veido ovalo ptozė (nukritimas),

- stambios ir smulkios raukšlės,

- suglebusi, atoniška, bliški, pilka oda,

- nuvytusi, raukšlėta oda,

- dvigubas pagurklis.

Kontraindikacijos:

-neštumas, laktacija,

-umūs organizmo susirgimai,

- herpes, furunkuliozė ir kiti pūlingi bėrimai aktyviom stadijom.

Procedūros eiga:

- demakiažas;

- veido, kaklo enziminis pilingas;

- paakių, veido, kaklo, dekolte odos Termoliftingo procedūra;

- paakių, veido, kaklo odos kaukė (pagal odos poreikius);

- paakių, veido, kaklo kremai.

Trukmė: 60 min. 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti